PODSUMOWANIE 2021

Biada temu, kto zadowolony jest z siebie; taki człowiek nigdy nie nabędzie rozumu.Vincent van Gogh

Rok 2021 wypełniłem wzmożoną ilością rozpoczynanych projektów. Jak najwięcej, dużo naraz, aby w maksymalnym stopniu zająć umysł tym, co po prostu uwielbiam – planowanie, a następnie realizacja. Wszystko po to, by nie siedzieć w miejscu, by nie myśleć, by nie odczuwać przerażającej pustki, która zaczynała trawić me serce, z chwilą gdy się zatrzymałem. Nie lubię skupiać się na negatywnych rzeczach, ale to był naprawdę wymagający rok. Ciężko na nowo ułożyć rzeczywistość z chwilą gdy bezpowrotnie tracisz swojego Mentora. Po raz kolejny uzmysłowiłem sobie, że to my kreujemy nasz czas – kwestia podejścia, czasem zmuszenia się do podjęcia aktywności, wyzwolenia z siebie strumienia energii warunkują jakość naszego życia. Relacja poniżej.

Rok 2021 bogaty był w turystyczne wojaże i ewidentnie przebiegał pod jasno świecącą gwiazdą PTTK. Kolekcja wzbogaciła się o 9 odznak. Co najważniejsze towarzyszyło temu ogrom pozytywnych emocji.
ODZNAKA OKOLICZNOŚCIOWA POZNAJEMY POLSKĘ Z PTTK
SZLAKIEM POMNIKÓW HISTORII POLSKI POPULARNA
ODZNAKA TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZA TURYSTYCZNA RODZINKA
WARSZAWSKA ODZNAKA KRAJOZNAWCZA POPULARNA
GRODZISKA MAZOWSZA
REGIONALNA ODZNAKA KRAJOZNAWCZA BRĄZOWA
REGIONALNA ODZNAKA KRAJOZNAWCZA SREBRNA
MAZOWIECKA ODZNAKA KRAJOZNAWCZA POPULARNA
MAZOWIECKA ODZNAKA KRAJOZNAWCZA BRĄZOWA

Adasiowa mapa zapełniła się o kolejne interesujące pozycje turystyczne. Mocno rozwija się projekt OJCIEC I SYN. Co niezmiernie ważne, powoli zaczęliśmy nakręcać wspólne kilometry z Watahą. Konsekwentnie podążamy obraną przez nas ścieżką, nie zważając na głosy z otoczenia. A trochę się pokręciliśmy, w tym roku pokonaliśmy 9347 km. Wyłącznie po Polsce.

Jedynie start w Toruniu uzupełnił moje biegowe doznania. Mało…, czuję ogromny niedosyt. Nie mniej jednak brak właściwej regeneracji wciąż wstrzymuje mnie przed podjęciem wzmożonych aktywności fizycznych.

Rok poszukiwania nie tyle, co nowych dróg, ile sensu. Gonienia za harmonią, by znaleźć zrozumienie…

W biznesie utrzymałem swoją pozycję na rynku. Mimo kryzysu w branży…

W finansach także w większości przypadków zrealizowałem założone cele. Poczynione inwestycje cieszą, a wartość kredytu mieszkaniowego systematycznie topnieje. Zgodnie z planem… a przede wszystkim adekwatnie do sytuacji rynkowej.

Popracować za to trzeba w obrębie rozwoju osobistego. Tutaj nie udało mi się zrealizować wszystkich swoich założeń…

Smutek i ogromną pustkę po przedwczesnej stracie Taty usiłowałem wypełnić spotkaniami z Rodziną, co zaowocowało pozytywnymi wibracjami. Kolejny rok przed nami. Czas szans, które na nas oczekują. Definitywnie zamykam rok 2021. Pora rozwinąć skrzydła w 2022. Działamy Działamy dalej.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *