KĄTY RYBACKIE

Cisza nie tylko wyraźniej mówi, ale i dokładniej słyszyWładysław Grzeszczyk

Podobnie, jak w zeszłym roku, weekend spędzam w męskim gronie. Mierzeja Wiślana jest nasza. Pełna mobilizacja, by wystartować z samego rana i delektować się aromatem przygody. Relacja poniżej.

Trasa w skrócie:
Długość: 706 km
Czas podróży: 2 dni
Początek i koniec: Warszawa, Wilanów zone
Przebieg trasy: Płońsk – Mława – Olsztynek – Elbląg – Nowy Dwór Gdański – Sztutowo – Kąty Rybackie – Sztutowo – Nowy Dwór Gdański – Elbląg – Olsztynek – Mława – Płońsk

Nie ma złej pogody. Liczy się tylko właściwe nastawienie.

Pierwsza rybka nad polskim morzem w tym sezonie. Ceny już srogie, a podwyżka ma się pojawić jeszcze chwilę przed sezonem… Nie zmierza to w dobrą stronę.

Testujemy smak kawy w nowej kawiarence w Kątach Rybackich.

Od wizyty w Romie – na musicalu Aida – minął już tydzień. A mnie wciąż nachodzą liczne refleksje. Sam jestem zdumiony, że w tak nieprawdopodobnie dużym stopniu zainspirował mnie ten spektakl. Myśli o… życiu, wartościach, miejscu w jakim obecnie się znajduję, związku jaki tworzę, nieprawdopodobnym szczęściu jakim dysponuję. Przeniesienie się w teatralny świat uraczyło mnie ogromnym powiewem świeżości. Dostrzeganie przemian wewnętrznych bohaterów, walki z przeciwnościami losu, który nieustannie poddaje nas próbie, odnalezienie się pośród szalejącej rzeczywistości, podążanie za głosem swego serca… Zdecydowanie to jedna z tych wizyt teatralnych, która znacząco wpłynęła na stan mojego umysłu.

Krótko, zwięźle i na temat. Mimo natłoku zajęć wyrwane z życia kilka chwil. Powiew morskiej bryzy zaliczony. Działamy Działamy dalej.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *