ULOTNE CHWILE

Mam tylko jedno życie, a życie jest niczym innym, jak tyko linią czasu. Kiedy marnotrawię jedno, niszczę też drugie. Jeżeli trwonię dzień dzisiejszy, niszczę ostatnią stronicę mojego życiaOg Mandino

Już za chwilę zaczniemy pisać nowy rozdział w życiu…
Już za chwilę zacznie się nasza najbardziej tajemnicza i inspirująca przygoda…
Już za chwilę spełnimy się w całkowicie nowej roli…
Już za chwilę nasza Rodzina stanie się kompletna…
Już za chwilę wypłyniemy na szerokie wody…
JESTEŚMY GOTOWI.

Foto: www.latoszek.com

Są chwile w życiu człowieka, które bezsprzecznie należy uwiecznić. Złapać w kadrze, by uchwycić błysk magii unoszącej się w powietrzu.

Foto: www.latoszek.com

Do tej roli dojrzewałem przez wiele lat. Podążałem w stronę przyjęcia roli rodzica budując własne poczucie wartości, przemyśliwując strategię działania, a przede wszystkim określając życiową drogę, którą chciałbym podążać.

Foto: www.latoszek.com

Drogę świadomą, pełną pasji, opartą na kole życia, gdzie w mniejszym bądź większym stopniu spełniam się w tamtejszych sześciu obszarach (relacje z Bliskimi, zdrowie, hobby, finanse, rozwój, praca). Po to, by pokazać Następcy, że życie jest piękne i od nas zależy w jakim stopniu je przeżyjemy.

Foto: www.latoszek.com

Wielkie podziękowania dla Rafała za zaangażowanie i ogrom serca, jakie zainwestował w nasze zdjęcia. Uchwycił to, co nieuchwytne. Nasze idee: miłość, uczucie, wolność,  wiatr we włosach, zamiłowanie natury, szacunek dla siebie i otaczającego nas świata.Człowieka wypełnia totalna wdzięczność, gdy otaczają go tacy ludzie. DZIĘKUJĘ

Foto: www.latoszek.com

Działamy Działamy dalej

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *