MAM JUŻ ROCZEK

Zaufaj sobie. Stwórz takie życie, jakie chciałbyś przeżyć. Zrób wszystko, aby rozniecić prawdziwy płomień sukcesu z maleńkich iskierek wewnętrznych możliwościFoster C. McClellan

Adaś właśnie skończył pierwszy roczek. W związku z tym czas na małe podsumowanie. Jest zdrowy, radosny i ochoczo realizuje projekty swoich Rodziców :-). Na liczniku turystycznym nakręcił już dużo ponad 13670 km. Odwiedził kilka miejsc.

Ciekawe to życie.

Mały Człowiek, który na każdym polu spowodował szereg ogromnych zmian. Otaczające mnie barwy stały się bardziej wyraziste, a rzeczywistość uszlachetniła mój byt. Adaś uczy mnie cierpliwości, uzmysławiając tym samym, że nie ma sensu tak gnać. Uczy mnie pokory w wyrażaniu osądów na temat innych, przyglądając się bowiem wnikliwie dzieciom dostrzegam jak różnorodne one są, zmieniam wówczas podejście do uogólnionych przez społeczeństwo przekonań.

Jaka zatem główna myśl towarzyszy mi przy okazji pierwszych urodzin mojego SYNKA???
Warto inwestować każdą wolną chwilę w nowo narodzone dziecko!!!
Czas gna jak oszalały.
Przecieka między palcami.
To niby wiemy wszyscy.
Ale czy naprawdę zdajemy sobie sprawę, że tak rzeczywiście jest???
Bez względu na to,
czy za oknem śnieg,
czy piękne słońce,
czy mamy nadmiar energii,
czy ogarnia nas smutek.
Warto skierować strumień miłości w stronę dziecka.

Co do dnia samych urodzin…
Takiego scenariusza nie przewidziałbym nigdy. 🙁
W południe niespodziankowe spotkanie na klatce (rzecz jasna z zachowaniem zaleceń panujących w czasie kwarantanny). Kochane Sąsiadki umiliły ten wyjątkowy dzień Adasiowi. Wzruszający jest przepływ pozytywnej energii i dobro, jakim obdarzają nas Bliscy. DZIĘKUJĘMY

Po południu w „3” z najbliższą Rodziną na video czacie celebrujemy ten piękny moment. Z tego wszystkiego najważniejsze jednak, że jesteśmy RAZEM i dopisuje nam zdrowie.

Po tym roku jestem wdzięczny za wszystkie piękne momenty, których miałem zaszczyt doświadczyć. Dzieci są różne, nawet skrajnie różne, zatem nie należy skupiać się na szablonowym podejściu, ale warto obdarowywać miłością każdą małą istotę. To najlepsze panaceum na wszelkie sprawy. Warunkiem koniecznym jest skupianie się na właściwym zarządzaniu sobą w czasie, by młode pokolenie od pierwszych dni mogło czerpać właściwe wzorce. Zgadzam się bowiem z tym, co napisał Robin S. SharmaCzas prześlizguje się między palcami jak piasek i nigdy nie wraca. Ci, którzy od najmłodszych lat rozsądnie dysponują swoim czasem, dostają nagrodę w postaci bogatego, owocnego i szczęśliwego życia” Działamy Działamy dalej.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

1 myśl w temacie “MAM JUŻ ROCZEK

  1. Pingback: "38" | Inspirując do działania...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *