PLANOWANIE

Sekretem sukcesu jest stałe dążenie do jakiegoś celuBenjamin Disraeli

Ciężko usiedzieć w miejscu, gdy człowiek dysponuje świadomością, jak nieograniczone ma możliwości. Pomysłem na ten rok jest uzyskanie równowagi między kluczowymi dziedzinami życia. Czeka nas jeszcze więcej pracy ze wspólnym kalendarzem. Będzie się działo. Jest sporo marzeń, które chcemy zapisać w przestrzeni naszych splecionych dłoni. Najważniejsze, by w każdej przeżywanej przez nas wspólnej chwili pokazywać Adasiowi, jak piękne jest to życie.

Zdrowie – bez niego ani rusz. Kontynuuję bieganie, jak również wciąż hołduję zasadzie: jesteś tym, co jesz. Wraz z wiosną liczę na to, że Adaś dołączy do moich treningów w wózku biegowym. Wierzę, że unormuje się nieco sytuacja ze spaniem w związku z czym wreszcie regeneracja będzie przebiegać należycie.
Bliscy – kontynuuję odświeżanie i budowanie relacji; spotkania rodzinne będą także stanowiły element napędowy mojego mentalnego akumulatora. W końcu człowiek nie jest samotną wyspą.
Rozwój – mam ambicję, aby poprawić nieco czytelnictwo. Reszta bez zmian.
Finansesłoiki Ekera funkcjonują już należycie i na 2020 rok nie planuję tutaj żadnych modyfikacji.
Biznes – kontynuuję podążanie ścieżką z 2019. Realizowane działania okazały się skuteczne, a przede wszystkim satysfakcjonujące moją osobę.
Hobby – niezmiennie planuję Pegazowe eskapady. Pozostaje wyciągnąć z szuflady kolejne projekty. A jest ich dużo, a na samą myśl ich realizacji przyspiesza mi bicie serca.
Warto zaczynać od marzenia, by potem przejść do realizacji swoich założeń. Trzeba po prostu robić swoje, z pasją i konsekwencją. Jest koncepcja. Sprawdzona. Przynosząca ogrom radości. Co zatem trzeba zrobić??? Przenieść wzrok znad mapy, uruchomić silnik i nakręcać kolejne kilometry Pegazem. Tak. Właśnie taki będzie rok 2020. Nie bójmy się marzyć. Każda podróż odmienia bowiem naszą rzeczywistość, a co istotniejsze przemienia nasze wnętrze.
Zatem w drogę. W każdym jej aspekcie. W końcu, jak pisze Robin S. SharmaNigdy nie trafisz do celu, którego nie masz przed oczami”. Skoro są założenia, a cele spisane to Działamy Działamy dalej.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *