X BIEG URSYNOWA

Aby odnieść sukces trzeba przyjąć świat taki, jaki jest i wznieść się ponad niegoMichale Korda

Ważne, by nie zatracić się w niebycie codzienności. Pewne starty po prostu muszę mieć w nogach. Jednym z nich z pewnością jest bieg po Ursynowie. W tym sezonie w nowej formie, bowiem staję w szranki z dystansem 10 kilometrów. Odpuszczam 5 km i walkę. Przecież nie zawsze chodzi o cyfry i życiówki… Zresztą jeszcze w pełni nie doszedłem do siebie po Biegu Rzeźnika.

895

Już za niespełna kilka chwil pobiegniemy na debiutanckim dystansie jeśli chodzi o Ursynów. Z racji 10-cio lecia biegu Organizatorzy postanowili wprowadzić start na 10 km.

896

Czuję trudy związane z majowymi przedsięwzięciami. Nie atakuję życiówki na 10 km. Ustawiam się za balonem lecącym na czas 47:30.

897

Gromki doping Mamci i Roxy.

898

Podczas biegu wykręciłem swoje maksymalne tętno. Średnie także było na wysokim poziomie. Ciało pokazało, że więcej się nie dało.

899

Endorfiny górą!!!

900

Na ostatnich metrach pociągnął mnie Rafał L. Dało mi to sporo wiatru w żagle. Przydało się…

901

Już po wszystkim… Zmierzam do Ekipy, aby przybić piąteczkę. Dzisiaj noga ewidentnie nie podawała. Pierwszy raz od kiedy biorę udział w zorganizowanych startach.

902

Początek był obiecujący, nie mniej jednak już od 3 kilometra możemy mówić o równi pochyłej w stronę coraz słabszego rezultatu. Biologii własnego organizmu nie da się oszukać… Nie byłem w stanie utrzymać zakładanego tempa. Poleciałem wolniej o jakieś 5 minut od pierwotnych założeń, które teoretycznie miały być na spokojnie. Okazało się, że tak czy siak ambicja przerosła możliwości aktualnej wydolności.  Nie mniej jednak w sercu mam słowa, które napisał  Dean KarnazesCzasem trzeba po prostu spuścić głowę i walczyć ile sił. Ale takie biegi bywają najbardziej satysfakcjonujące”.  Działamy Działamy dalej. Nie poddaję się i nie spoczywam na laurach.

903

Nie mniej jednak jest uczucie satysfakcji. Uwielbiam biegać na mym ukochanym Ursynowie.

904

Brawa dla Dziewczyn. Super, że pobiegliśmy wspólnie. Wspaniale było się spotkać.

905

Wnioski są proste: doszedłem do takiego etapu, że nie jestem już w stanie, bez uprzedniego odpowiedniego przygotowania pod konkretny start, kręcić życiówek na każdym biegu bez względu na dystans. Muszę wszystko poszufladkować. Maksymalne skupienie się na tam, gdzie chcę na maksa podkręcić śrubę, zaś kwestia nauki i wniosków tam, gdzie lecę treningowo.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

3 myśli w temacie “X BIEG URSYNOWA

  1. Pingback: MENTALNE WYLUZOWANIE… | Inspirując do działania…

  2. Pingback: ŻYCIE NIE CZEKA: KOLEJNE PÓŁ ROKU ZA MNĄ | Inspirując do działania…

  3. Pingback: XI BIEG URSYNOWA | Inspirując do działania...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *