OTWIERAM KOLEJNE DRZWI PERCEPCJI

Wszystko, co nie przybliża Cię do Twojej wizji przyszłości, zwodzi Cię na manowceJeff Walker

Dalej w przestworza, wiatr snuje swoją melodię. Warto przekraczać granice, forsować mentalne mury, by pławić się w tym, co poza nimi. Apoteoza życia towarzyskiego w nadciągającym roku 2017. Głowa aż pęka od pomysłów. Czas przejść do realizacji. Ważne, by odkrywać własne miejsca mocy. Czakramy, które zawiodą nas do wrót samorealizacji.
Pora wyprzedać resztki lenistwa i zacząć działać. Nastał czas na kolejne wyzwania. Perspektywiczne planowanie stwarza super okazję do wyrwania się ze szponów codzienności. Co zatem w nadchodzącym roku będzie się działo w moim obozie???

ZIMOWE BIEGI GÓRSKIE W FALENICY

Jak rok rocznie będzie to dobry przyczynek do wypracowania formy na nadciągające maratońskie zmagania. Starcia z samym sobą w trakcie pokonywania wydmy dały mi wielokrotnie wiele do myślenia, a taki czas uważam za bezcenny. Zatem działamy działamy ponownie z nadzieją, że tym razem w zimowej aurze.

CHOMICZÓWKA

Tego startu nie muszę nikomu rekomendować. Jest to kolejna obowiązkowa wręcz pozycja na mojej biegowej mapie. Pośród gromkiego dopingu ponownie zmierzę się z trzema pętlami na warszawskich Bielanach.

BAL KARNAWAŁOWY

Jest czas pracy, jest czas odpoczynku, jest czas uprawiania sportu, ale najzwyczajniej w świecie jest także czas imprezowania. W związku z czym pora na bal karnawałowy, który rozgrywa się cyklicznie od wielu już lat. W tym sezonie z pewnością postawimy na interesujący motyw.

DYSTANS KRÓLEWSKI

Pora na debiut maratoński poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej. Nie pierwszy ogień idzie Praga. Wybór nie jest przypadkowy…

III MAZOWIECKI DUATHLON DOLINĄ LIWCA

„3” to moja magiczna – ukochana liczba. W związku w z tym, że to już trzeci Duatlon damy mocno do pieca, aby pojawiły się satysfakcjonujące owoce.

MERCURY BICYCLE TRIP – ROMANÓW, CZERWIEC 2017

Książka „Freddie Mercury. Biografia legendy” zainspirowała mnie do tego, by robić nowe rzeczy. Niby to, co ostatnio, a jednak kilka detali stanowi o znaczącej zmianie. W końcu jesteśmy zobligowani do tego, by wykorzystywać potencjał w jaki nas drzemie.

BAŁTYCKIE WYZWANIE 2017

Nie dostrzegaj szczytu swoich marzeń. Nie ma najmniejszego sensu, by narzucać sobie ograniczenia. Bałtyckie Wyzwanie 2017 w ramach Tandemowych Dzienników, jak również idei Działamy Działamy ma stanowić kolejny krok przed siebie na szlaku do udowodnienia samemu sobie, że stać nie tyle mnie, co moją Piękną Połowę, na jeszcze więcej… Nie ma co spoczywać na laurach.

GRUNWALDZKIE POLA

Marienburg  – nigdy nie zdobyta twierdza gościła nas ostatnim razem. Nawet wojsko polsko-litewskie niesione euforią po wielkim zwycięstwie na Polach Grunwaldu nie zdołały jej podbić. Pora, by pokazać Młodemu Podróżnikowi kwiat polskiego i litewskiego rycerstwa. Tym razem udamy się pod Grunwald, by obejrzeć inscenizację średniowiecznej bitwy, która odmieniła losy ówczesnej Europy.

URLOPOS

Czas na naładowanie akumulatorów, aby była energia na realizację kolejnych innowacyjnych pomysłów, które w tym roku pojawiły się licznie w naszej codzienności.

10-CIO LECIE MAŁŻEŃSTWA – DEKADENCKI MEETING W WILANÓW ZONE

Przez całe życie jesteśmy poszukiwaczami. Na poszczególnych etapach naszej egzystencji będą to różne rzeczy. Miłość, przyjaźń, nowe lądy, odmienne doznania. Grunt, by odnajdywać to, co jest skonkretyzowane i właściwie dopasowane do naszych potrzeb, a nie to, co przynosi nam ślepy los.

Czas pędzi nieubłaganie. Nie wiadomo kiedy przemknęła dekada. Okres wielu zmian. Przez te 10 lat wydarzyło się wiele nieprawdopodobnych rzeczy. Zrealizowaliśmy ogrom projektów.

Z pewnością będzie to jedno z moich większych organizatorskich wyzwań w grę bowiem wchodzi sprostanie oczekiwaniom i wyobrażeniom Zuzanki.

PODCHODY NA RANCZO – W POSZUKIWANIU GUMOFILCA

Każdego poranka mam świadomość, że czeka mnie wybór zaledwie kilku z wielu dostępnych dróg. Nie zawsze mam chęci, by przecierać nowe szlaki, pozostaje wówczas na tych nie do końca właściwych. Tak po prostu już jest. Dlatego koniecznie trzeba systematycznie ładować akumulatory. W związku z tym w czasie wolnym od obowiązków uciekam od cywilizacji i zajmuję się swoimi projektami.

Ocal w sobie choćby fragment dziecięcych marzeń, szczerości, naiwności, jak również nieustannej chęci działania, by poznawać to, co nowe, bez względu na niepowodzenia, które po drodze mają miejsce. Nie zwalniaj gdy napotkasz problemy. Zmierzaj w swoją stronę, zgodnie z obranym planem. Czas wreszcie zrealizować podchody!!!

ULTRAMARATON POWSTAŃCA WE WIELISZEWIE

Nieprawdopodobny klimat towarzyszący Ultramaratonowi Powstańca powoduje, że po raz kolejny skieruje do Wieliszewa swoje biegowe kroki. Bez presji jeśli chodzi o wynik. Czysta przyjemność wynikająca ze starcia z samym sobą na tak długim dystansie.

TĘŻNIE W KONSTANCINIE

Pora na głęboki oddech powietrzem bogatym w mikroelementy. Substancje (jod, brom, wapń, magnez) znajdujące się w powietrzu idealnie wspomagają odbudowę i regenerację błony śluzowej górnych dróg oddechowych, jak również oddziałują stymulująco na pracę układu odpornościowego.

KOLEJKA WĄSKOTOROWA W PIASECZNIE

Często zdarza się, że dosłownie na wyciągnięcie ręki mamy wspaniałe możliwości, z których należy skorzystać. Niewątpliwie należy do nich kolejka wąskotorowa w Piasecznie. Najwyższa pora, aby wykonać odpowiednie ruchy w tym temacie. Zatem działamy działamy.

SZLAKIEM CHOPINA

Kręcenie korbą z półmetkiem w Żelazowej Woli – w miejscu urodzenia jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów. Niejednokrotnie określanego mianem poety fortepianu.

PODĄŻAJĄC SZLAKIEM FILIPPIDESA

Podróż w miejsce powstania dystansu królewskiego ma stanowić wspaniałą podróż ku nowej przygodzie. Nie będzie się tutaj liczył uzyskany wynik, lecz ogrom przyswojonych wrażeń. Nie mógłbym wyobrazić sobie piękniejszego zamknięcia sezonu biegowego na długich dystansach.

Cele rowerowe wytyczone. Teraz pora zaplanować treningi, by sprostać wszystkim wyzwaniom w 2017 roku.

Ambitnie, z rozmachem, innowacyjnie. Tak mógłbym podsumować projekty, które będę realizował w 2017 roku wraz z Zuzanką. Jak napisała Beata Pawlikowska „jedyne więzienie, jakie naprawdę cię ogranicza, istnieje w twoich myślach” dlatego DO BOJU!!! Trzeba się właściwie przygotować. W końcu domknięcie tematów stanowi punkt kulminacyjny często wielomiesięcznych przygotowań.

Tymczasem wszystkim życzę wspaniałego nadciągającego Nowego Roku. Niech będzie owocny w zrealizowane postanowienia. Niech los Wam sprzyja. Cieszcie się każdą chwilą bowiem życie jest zbyt piękne, aby było nas stać na stratę piękna, które możemy generować. Życzę otwarcia się na marzenia, oderwania od szarzyzny. Unoszenia się na wzbierającej fali spełnienia. Wspaniałych ludzi wokół, kiedy będziecie realizowali swoje cele. Poczucia wsparcia, zrozumienia, by czerpać siłę na realizację postawionych celów.

Już za moment, za chwilę ruszamy dalej przed siebie. Na przeciw nowej przygodzie. Rozpala się namiętny żar w mym sercu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

1 myśl w temacie “OTWIERAM KOLEJNE DRZWI PERCEPCJI

  1. Pingback: CZAS START!!! | Inspirując do działania...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *