UPRAWIAM OTRZYMANY OD LOSU CZAS

Najważniejsze, żeby zrobić pierwszy krok, a potem drobnymi kroczkami iść naprzódJeff Walker

Nie ograniczaj swojego umysłu.
Nie zmarnuj swojego potencjału.
Uciekaj od nudy.
Nie przyzwyczajaj się do tego, co masz,
bowiem czeka na Ciebie dużo więcej.
Znacznie więcej niż sobie wyobrażasz.
Nie daj się zniewolić.
Odkryj w sobie zdobywcę nowych wrażeń.

Uwielbiam tę dziecięcą część mej natury, gdy pełnym sobą cieszę się z kolejnego zrealizowanego marzenia. Inwestycja w nas, w małżeństwo, we wspólnie spędzony aktywnie czas. Coraz wyraźniejsza wizja jutra. Kolejny z aspektów rzeczywistości ułożony na naszych życiowych puzzlach. Nie przypuszczałem, że będzie mi towarzyszyło tyle radości spowodowanej dwoma kołami. Poniżej prezentuję nowy nabytek w naszej sportowej stajni….

1495

Po prostu cieszy mnie fakt, że urzeczywistnia się kolejne wspólne przedsięwzięcie, które będę miał zaszczyt dzielić wraz z Zuzanką. Realizujemy marzenia na gorąco i otwieramy rowerowy róg obfitości. W 2017 roku dosiadając tandem będziemy wspólnie spędzać czas.

1496

Włączamy myślenie eliminujące skupianie się na problemach. Powoli ruszamy do przodu. Burzenie murów ograniczających nasze działanie wymaga czasu i odpowiedniego zaangażowania.

Koniec gadania, trzeba chwycić byka za rogi. Do boju!!! Twardo, konsekwentnie do celu z naturalnym entuzjazmem i uśmiechem na ustach. Okres zimy wykorzystamy na profesjonalne skompletowania sprzętu, jak również dopieszczenie projektów rowerowych, które krystalizują się w coraz większym stopniu. Przed nami:
MERCURY BICYCLE TRIP,
BAŁTYCKIE WYZWANIE 2017,
SZLAKIEM CHOPINOWSKIM,
TĘŻNIE SOLANKOWE W KONSTANCINIE
i wiele, wiele innych projektów bowiem my dopiero zaczynamy…

DZIAŁAMY DZIAŁAMY i do zobaczenia na szlaku bowiem nie ma nic piękniejszego niż dzielenie własnych zainteresowań z innymi pozytywnie zakręconymi Jednostkami. Startujemy z tandemowym dziennikiem wypraw. Ahoj nowa przygodo.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *