RUN&BIKE DRUGI TRENING DO KRWAWEJ PĘTLI

Myślę, że można różnie podchodzić do tych, którzy Cię wyprzedzają. Można się poddać lub można się poczuć zainspirowanym. Ja zawsze wybieram to drugie.” Ryan Hall

Przygotowuję się do walki z samym sobą. Nie chodzi o to, aby przyspieszyć czas, ale raczej o to, by go spowolnić. Pęd życia ma tak rwący nurt…

795

Daję kusić się nowym wyzwaniom. Coraz śmielej wykonuję innowacyjne aktywności, które budują mój charakter. W końcu, jak napisał Hal KoernerPrawdziwa gotowość oznacza zgodę na nieznane”. Dlatego nie ma jak pobudka o 3:00 w dniu wolnym od pracy. Nie mniej jednak satysfakcja wynikająca z realizacji pasji stanowi dużo większą nagrodę aniżeli leniwe wylegiwanie się w łóżku… O godzinie 04:02 ruszyłem przed siebie, by zawinąć do Championa a potem dalej w stronę kolejki WKD.

796

Pozytywna myśl nafaszerowana solidną dawką emocji spowoduje, że nogi będą „podawały” na właściwym poziomie. Tego się trzymam przemierzając z Championem i Michałem kolejne kilometry Warszawskiej Obwodnicy Turystycznej. Poddając me ciało nowym fizycznym testom buduję mentalną twierdzę.

797

Na kolejnym drzewie wypatruję czerwonej wstęgi. Skupiam wzrok na poszukiwaniu szlaku, by w jakikolwiek sposób okiełznać rozgalopowane myśli.

798

Zamieniło się czerwienią. Wychodząc poza obręb własnego JA jesteś w stanie dostrzec piękno synergi dobrze dobranego Zespołu… owoc tego typu pracy zawsze będzie dorodniejszy i smaczniejszy.

799

Za horyzontem widać już drugi brzeg. Następna wyspa zostaje zdobyta. Zamieszczam na niej sztandar kolejnego zwycięstwa. Kontynuuję podróż po odkrywczych wodach moich biegowych fantazji. Nanoszę przyszłe współrzędne. Mapa natomiast zapełnia się coraz to bardziej i bardziej. Jest dużo wyrazistsza niż jeszcze niespełna rok temu, obfituje w coraz większą ilość ciekawych zakamarków.

800

Na deser nieco statystyki.

Dojazd rowerem do kolejki WKD: 14,97 km w czasie 00:49:46.

Trening do Krawej Pętli:

– bieganie total: 26,35 km w czasie 02:17:17.

– rower total: 58,18 km w czasie 04:38:30.

Total rower plus bieg w ramach treningu do Krwawej Pętli: 84,53 km w czasie 06:55:43.

Powrót rowerem do Wilanów zone: 4,7 km w czasie 00:17:42.

Total wynik rower: 77,85 km w czasie 05:45:58

Łączny pokonany dystans 104,20 km.

Total czas: 08:03:11.

801

Po tak intensywnym treningu nie ma nic lepszego niż dobra nuta sącząca się z głośników, zimne piwerko i ciepła kąpiel… Taka mieszanka jest w stanie błyskawicznie przywrócić mnie do świata żywych. Emocje długo nie mogły opaść – cała pokonana przez nas trasa robi na mnie wrażenie:

802

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

2 myśli w temacie “RUN&BIKE DRUGI TRENING DO KRWAWEJ PĘTLI

  1. Pingback: ZABIEGANY PARTY | Inspirując do działania…

  2. Pingback: RAFAŁ I ANIA | Inspirując do działania…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *