DEBIUTANCKA SZTAFETA BIEGOWA

Jeśli rzeczywiście marzysz, możesz wszystko zrobić. Jeśli rzeczywiście chcesz realizować swoje marzenia z pewnością to zrobisz!!! Masz szansę w swoich rękach!!! Pytanie, co z nią zrobisz??? Realizując marzenia jestem teraz lepszym człowiekiem. Niosę na swych ramionach ducha transformacji. Całą mą rzeczywistość ogarnęła ewolucja – proces powolnych, aczkolwiek znaczących zmian, które na nowo kształtują moją rzeczywistość.
Póki co wszystko przebiega zgodnie z planem. Kolejny tydzień zamknąłem pozytywnie, owocnie realizując założone plany biegowe. Niezmiennie jednak mam problemy związane z udaniem się na zajęcia w WOSiR. 🙁 Może przyszły tydzień? Zobaczymy.

Wiosenny, wieczorny deszczyk zaliczony. Klimat nawet przyjemny pod warunkiem, że krople obmywające ciało nie wywołują przejmującego chłodu.

W piątkowy wieczór zrelaksowałem się przejażdżką na rowerze. Trochę odmiany w cyklu treningowym, aby nie popaść w rutynę. Delikatna przejażdżka na spokojnym tętnie. Average HR 131. Dystans 33,66 km w 90 minut.

Zdecydowanie miniony tydzień zdominowany był sztafetą biegową. Ale od początku. Czym jest pasja??? Pytanie to niezmiennie kołacze w mojej głowie. Dla mnie pasja nieodzownie łączy się z endorfinami i dużą porcją emocji. Pozytywnych wibracji, które swą falą uderzeniową przechodzą na innych. Tak właśnie myślę. Pasja stanowi inspirację dla innych. Jest swoistym wiatrem wiejącym w żagle. Powoduje, że na szarym nieboskłonie rzeczywistości codziennego dnia powstaje wielobarwna tęcza. Tak sobie dywagowałem sam ze sobą, z chwilą gdy delektowaliśmy się ciepłymi jeszcze medalami zdobytymi w pierwszej w moim życiu sztafecie biegowej. Myślę, że dużym przyczynkiem do wzięcia udziału właśnie w tym projekcie była pasja 🙂

09

Skład sztafety DZIAŁAMY DZIAŁAMY (wg kolejności startu):

Stalowy Rumi jako kapitan drużyny, dystans: 7,195 km, czas: 37:02

Tomek Wiechecki, dystans: 10 km, czas: 45:07

Rafał Drożdż, dystans: 10 km, czas: 45:42

Marta Romanowska, dystans: 5 km, czas: 29:15

Anna Socha, dystans: 5 km, czas: 27:44

Beata Polak, dystans: 5 km, czas: 25:45

TOTAL dystans: 42,195 km, czas: 3:30:34

286 miejsce w klasyfikacji generalnej

Ostatnie przygotowania przed startem:

10

Indywidualizm odłożony na bok. Liczy się duch zespołu!!! Fantastyczne apogeum szczerych emocji wyrażane w gorącym dopingu. Człowiek dostawał skrzydeł, gdy pozostała ekipa zrywała struny głosowe. Nerwowe wypatrywanie „swoich”. JEST, JEST, tam za zakrętem, tam na zbiegu, już zaraz zaraz, przechwytuj.

11

Fantastycznie było widzieć uśmiechy na licu współtowarzyszy, radość emanującą z całego ciała, jak również drapieżny błysk rywalizacji w oku.

Magia momentu, gdy spinaliśmy wszystkie 6 medali, by stworzyć całość. Wykreowaliśmy team. Zespół, w którym czujemy się dobrze i odnosimy, definiowane przez nas, sukcesy.

12

Jest moc!!! Jest radość!!! Jest siła!!! Tak mógłbym podsumować wspólną sztafetę. Kapitalne doświadczenie. Symboliczny moment przekazania pałeczki. Otwórz oczy, rozejrzyj się: nie jesteś sam. Wokół Ciebie jest wielu pięknych ludzi. Sukces najlepiej smakuje w gronie najbliższych. Dlatego skupiam się na pielęgnacji relacji.

13

Bieg z taką Załogą stanowił dla mnie niebywały zaszczyt. Kłaniam się  w pas i dziękuję Wam za moc pozytywnej energii, którą od Was otrzymałem

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *