ZASZYWAM SIĘ DO SWOJEJ GAWRY

Ludzkie serce to coś więcej niż mięsień”. Kapitan Webb

Dzieją się nieprawdopodobne rzeczy…w trakcie najbliższej sztafety Ekiden moja Żonka, jako Kapitan poprowadzi po radość firmową drużynę biegową. Tego to się już naprawdę nie spodziewałem. Działamy działamy bowiem inspiracja jest zaraźliwa.

808

Ostatnie badania kontrolne przed Biegiem Rzeźnika za mną. Echo serca w normie. Można działać. Nie ma żadnych biologicznych przeciwwskazań, które mogłyby stanąć na przeszkodzie w trakcie realizacji mych pasji.

809

Tymczasem pora solidnie naładować akumulatory w naszej rodzinnej oazie spokoju…

810

W końcu ostatnimi czasy tempo było naprawdę solidne. Na rancho zawsze oddycham pełną piersią. Nie da się inaczej… Zwłaszcza obcując z tak pięknymi ludźmi w sielskiej, pełnej przyrody atmosferze.

811

Wspólnie kręcimy kadry naszego życia. Razem tworzymy rzeczywistość. Generujemy sensacyjne chwile uszlachetniające naszą egzystencję. Kumulujemy pozytywną energię dzięki czemu „oprócz błękitnego nieba nic nam dzisiaj nie potrzeba…”

812

Wspólny trening z Championem pokazuje mocne zasoby mocy. Długi wybieg – 32 km w tempie 5:18 z mocnym finiszem wskazują właściwy kierunek.

813

Na 30-tym kilometrze emocje aż buzują.

814

Dzięki temu, że więcej biegam mam obszerniejsze zasoby czasu wyłącznie dla siebie. Staję się pobudzony twórczo ponieważ dysponuję opcją swobodnej kontemplacji. Uruchamiam wówczas uśpione dotychczas części mózgu. Intelekt podsuwa kolejne kreatywne pomysły, serce tchnie poezją, dzięki czemu pióro trzymane w ręku łaknie atramentu. Pozostaje jedynie stanąć do upiornej walki z niewzruszonymi wskazówkami zegara.

815

Przestałem odgrywać rolę gościa, który nie mówi o swoich emocjach. Pojąłem, że nie tutaj skrywa się prawdziwa moc mężczyzny. Nie interesują mnie kulturowe stereotypy. Interesuje mnie natomiast to, by ważni ludzie, którzy mnie na co dzień otaczają czuli, jak wiele im zawdzięczam oraz jak kluczową rolę odgrywają nie tylko z chwilą, gdy realizuje me pasje… Po prostu biorę na swoje barki pełną odpowiedzialność za swe życie. Nie chowam się za plecami innych.

816

Wreszcie mamy czas, by usiąść, porozmawiać, po prostu być ze sobą…

817

Rzecz jasna planszówki muszą być!!!

818

Naszym obowiązkiem jest chłonięcie ulotnych chwil.

819

MASZ WYBÓR. DOCEŃ TO I PODEJMIJ ODPOWIEDNIE DZIAŁANIE

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życiaMark Twain

Wreszcie wygenerowałem czas na pochylenie się nad mapą i przeprowadzenie dokładnej analizy. Bieszczady zapowiadają się naprawdę mega ciekawie… Ze zniecierpliwieniem wyczekuję wyjazdu.

820

Będzie zielenina… Dużo zieleniny… Teraz pora na działanie przyrody…

821

Wsłuchuję się w melodię pracujących pszczół. Oddycham otaczającą mnie przyrodą. Oddech za oddechem. Brak cywilizacji, brak telefonu, brak pogoni za czymś… Piękno treningu zrealizowanego z Roxy i Championem

822

Czuć jeszcze nogi po mocnym, długim wybieganiu, ale zabawa jest wspaniała. Poczucie mocy wzrasta.

823

Żyj!!!

Kochaj!!!

Odczuwaj gęsią skórę!!!

Próbuj nowinek!!!

Smakuj rzeczywistość!!!

Bądź wdzięczny za to, co masz!!!

To Twój czas i wyłącznie TY jesteś za niego odpowiedzialny!!!

Klika chwil dla siebie…

824

Przygotowania do kolejnej wyprawy trwają. Pora na nieco testów.

825

Wiesz już dziś co należy zrobić. Pytanie, co z tym zrobisz? Zachęcam cię do tego abyś zechciał dostrzec większy obraz rzeczywistości.  Miej coś swojego. Własny zakątek, w którym w każdym momencie swojego życia możesz ulokować myśli.

Snując refleksje dotyczące przebiegniętych przeze mnie maratonów zrozumiałem, że do tej pory pasja zawsze pchała mnie w ramiona konstruktywnych społeczności ludzkich. Jednostek, które chcą od życia czegoś więcej. Jednostek, które pragną czerpać z życia pełnymi garściami. Inspirująca, zbawcza wręcz rola muzyki w mym życiu. Wiatr we włosach i poczucie wolności w obrębie posiadaczy Shadow. I biegacze, którzy burzą mury, taranują stereotypy. Przykłady można by mnożyć i mnożyć, nie mniej jednak zmierzam do tego, że w mojej codziennej egzystencji staram się otaczać jedynie pozytywnymi jednostkami. Omijam obojętne na życie osoby, aby nie odczuć bijącego od nich poczucia chłodu.

Wypoczęty, naładowany pozytywną energią wracam do gry. Jest sporo wątków do ogarnięcia.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *