MANIFESTUJĘ POPARCIE DLA AKTYWNOŚCI RUCHOWYCH

Ten, kto stale jest szczęśliwy, musi się często zmieniaćKonfucjusz

Twoje życie pędzi niczym express, przemija niczym poranny brzask. Uciekaj od szarości, by surfować po bezkresnej tęczy własnych możliwości. Chciwie chwytaj powietrze, zaciskaj w garści coraz więcej piękna. Dawaj z siebie więcej niż wydaje ci się, że jesteś w stanie dać. Doceniaj ludzi, którzy cię otaczają. Bądź sobą. Bądź tożsamy z gigantem, który w Tobie drzemie.

Koloruję rzeczywistość pędzlem pozytywnych emocji. Nie ma co spoglądać się za siebie i rozpamiętywać dawnych historii. Lepiej skupić się na tym, co tu i teraz oraz na własnych celach do zrealizowania. Najlepszym rozwiązaniem jest najzwyczajniej w świecie podjęcie działania. To się zawsze sprawdza. Stąd też przestań medytować, wyjdź z domu i do boju!!! Od razu uzyskasz jasność myśli.

Inwestuję czas, energię, emocje w życie, które otrzymałem. Wypadkową świadomości jest uzmysłowienie sobie czego oczekuję. Mam cele, wizje, marzenia, które stopniowo realizuję, aby za „x” lat odcinać kupony spełnienia. Nie skupiam się jedynie na określonym wymiarze rzeczywistości. W duchu działania podchodzę do tematu holistycznie.

Masz przed sobą przygodę, która nie tylko cię wzbogaci, ale ukształtuje twój charakter. Napotkasz pewne problemy i będziesz miał chwile zniechęcenia, ale nawet kiedy sprawy będą szły ciężko, pamiętaj o jednej zasadzie: większość rzeczy jest ważnych tylko dlatego, że sami je za takie uznajemy…Marc Fischer

Jeden z nielicznych wolnych weekendów (całkowity brak zorganizowanych startów), który w pełni mogę zagospodarować dla Zuzanki, jak również nieco się zregenerować. Nie tracę nadarzającej się okazji. Kolejny taki czas nie prędko się pojawi…

Siłę wewnętrzną człowieka stanowi zahartowany umysł, który jest podwaliną pod wytrwałość w działaniu. Bijące żywiołowo serce stanowi ogniwo zapalne do inicjowania kolejnych ruchów. Zainspirowany obserwacją otoczenia angażuję się w projekt związany z noszeniem opasek zawierających podstawowe dane o konkretnej osobie. ICE, czyli skrót wywodzący się z języka angielskiego oznacza ”In Case of Emergency” czyli „W nagłym wypadku”. W związku z tym, w moim przekonaniu, dane zawarte na opasce stanowią nie tylko bezpośrednie zabezpieczenie dla mnie, ale również oferują większe poczucie spokoju dla moich najbliższych kiedy realizuję sportowe pasje (nie zawsze mam telefon podczas treningów, czy też zorganizowanych startów). Rzecz jasna znajduje się także miejsce na moje życiowe motto: DZIAŁAMY DZIAŁAMY. Budowanie marki ma dla mnie znaczenie na każdym wykonanym kroku. Rzecz jasna obowiązkowo opaski dla aktywnych Bliskich.

715

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *