DOSTRZEGAJĄC LUDZI WOKÓŁ SIEBIE

Moda przemija, styl pozostajeCoco Chanel

Czuję niebywałą wdzięczność, że mogę się realizować. W związku z tym nieustannie staram się dzielić moją radością życia z ludźmi dookoła. Wraz z Żonką zaangażowaliśmy się w program adopcji dzieci na odległość. Mam nadzieję, że pozytywna energia przyczyni się w słusznej sprawie.  Dzielmy się dobrem, które posiadamy, aby innym mogło żyć się lepiej. Może za rogiem czeka ktoś, komu możemy uratować życie. PAMIĘTAJ: Twoje serce bije nie tylko dla ciebie. Weź odpowiedzialność w swoje ręce. Nie uciekaj przed życiem skrywając się w skorupie własnej strefy komfortu. „Rób to, co kochasz, kochaj tych, na których ci zależy, i to na czym ci zależy, służ pomocą innym i pilnuj byś zawsze wiedział, że jesteś na właściwej drodzeRich Roll

Zawsze będę gorącym orędownikiem tego, aby ludzie zaczęli przejawiać jakiekolwiek aktywności ruchowe, a tym bardziej, aby coraz baczniej zaczęli przyglądać się temu, co konsumują w myśl stwierdzenia: JESTEŚ TYM, CO JESZ. Jak twierdził Sokrates: „Człowiek nie żyje, aby jadł, ale je, aby żył”. Nie skupiajmy się jedynie na świadomości, skupmy się na odpowiednich ruchach. Przecież większość z nas z pewnością zgodzi się ze słowami Colina Campbella: „perspektywa powolnego i bolesnego zabijania przez nowotwór przez miesiące, nawet lata, jest przerażająca. To dlatego tak się go boimy”.

Do działań tego typu motywuje mnie między innymi filozofia, jaką wyznaje Randy Gage. Twierdzi On, że „Celem naszej ziemskiej wędrówki jest rozwinięcie ogromnego potencjału, jaki nosimy w sobie. Sukces, jaki w wyniku tego osiągniemy, powinniśmy pokazywać innym, aby stał się dla nich inspiracją do powiedzenia „nie” miernemu życiu, jakie stało się ich udziałem”. Ja już swój pierwszy sukces mam: maraton pokonany. Poczułem jego smak i chcę więcej, więcej i więcej… Największą radość uzyskam wówczas, gdy zacznie otaczać mnie coraz większa ilość ludzi ze swoimi indywidualnymi osiągnięciami, abyśmy mogli wspólnie je celebrować.

Reasumując, „Prawdziwe bogactwo to nie to, ile twoja praca pozwoli ci zarobić, ale to kim cię uczyniPino Pellegrino, w związku z czym największą satysfakcję sprawia mi to, jakim człowiekiem zaczynam się stawać… Z coraz większą przyjemnością rano spoglądam w lustro.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *