NIEWIDOCZNI ZABÓJCY

Atakują nas nieustannie, całkowicie bez naszej wiedzy. W bezpośredni sposób nie odczuwamy ich zgubnego dla nas wpływu. Wolne rodniki bowiem o nich mowa cechują się ogromem kombinacji form występowania stąd też broń jaką musimy zastosować nie może być prosta i uboga. W każdej minucie naszego życia musimy mieć przygotowany sprawny oręż, by stawić czoła wszelkim niesparowanym elektronom. Dzięki temu zabezpieczamy nasze komórki, ochraniamy je przed chorobą.

83

Mnogość kolorów w naszym pożywieniu (mam tu oczywiście na myśli owoce i warzywa) w połączeniu z żywnością funkcjonalną stanowić będzie nie tylko doskonałą broń, ale przede wszystkim tarczę ochronną.

Nieprzetworzona żywność, surowe warzywa i owoce oferują nam substancje jedyne w swoim rodzaju. Natura jest w stanie dostarczyć składniki, które będą stanowiły odpowiednie paliwo dla naszego organizmu. Paliwo w pełni komplementarne z naszym wnętrzem. Jest to niezmiernie ważne bowiem z ostatnich badań wynika, że 56% pożywienia, które konsumujemy jest nie do scharakteryzowania dla naszych genów. Produktów tych nasz organizm nie jest w stanie scharakteryzować, a co za tym idzie przyswoić (konserwanty, chemia zawarta w jedzeniu i inne przemysłowe ingerencje człowieka będące wypadkową produkcji żywności).

Nie prześpij szansy!!! Nie pomiń okazji!!! Nie przeocz nowego trendu!!! Wsiądź do właściwego pociągu!!! Dzięki temu będziesz mógł włączyć turbo bieg. „Wątpienie w siebie przeszkodzi ci w rozwoju i podążaniu za swoimi marzeniami. Uniemożliwi ci też sukces we wszystkich dziedzinach, w których gnieżdżą się wątpliwości.Levi Brackam. Wykonaj ruch  bo pozostaniesz sam na pustym peronie…  Inwestycja w siebie w mojej opinii stanowi obecnie najwyższą wartość. Inwestycja zarówno w aspekcie fizycznym, intelektualnym, ale i moralnym.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *