PODSUMOWANIE 2018

Zaspokojone potrzeby nie motywują. Tylko nie zaspokojona potrzeba może motywowaćStephen R. Covey

Kolejny owocny rok za mną. Następny rok spełniania marzeń. Jak słusznie zauważył Albert EinsteinSą tylko dwa sposoby przejścia przez życie. Jeden – jakby nic nie było cudem, i drugi – jakby wszystko było cudem”. W moim wydaniu magii pojawia się coraz to więcej. Wychyla się zza rogu i obejmuje swym ramieniem kolejne poczynania…

TURYSTYKA:

Pegaz wyfrunął ze stajni, po kilku miesiącach przebywania w warsztacie na Śląsku, i ujawnił swoje oblicze. Nakręciliśmy dużo kilometrów wiodących nas we wspaniałe miejsca.

Zrealizowałem 21 wypadów poza Warszawkę, z czego 11 Pegazem. Jest moc, a my dopiero zaczynamy.

W związku z tym stopniowo zapełnia się podróżnicza mapa Polski. Im więcej przemieszczam się po naszym pięknym kraju, tym bardziej zaskakuje mnie moja ojczyzna. Niemalże przy każdym podróżniczym kroku pojawia się coś ciekawego. Wiele jeszcze chwil upłynie nim satysfakcjonująco zapełnię mapę.

RUCH:

W aspekcie biegowym:

4 starty biegowe na dystansie 5 km

5 startów na dystansie 10 km

15 km i kultowy już dla mnie Bieg Chomiczówki

2 półmaratony

Debiut maratoński poza granicami Polski

Kompletny cykl Zimowych Biegów Górskich w Falenicy

Zapoczątkowanie kolejnego cyklu Zimowych Biegów Górskich w Falenicy 2018/2019.

W połączeniu z treningami w 2018 nabiegałem łącznie 924 km. Zbliżam się wielkimi krokami do pierwszych 10 000 km.

Zapisane kolejne karty Tandemowych dzienników. 4 wypady rowerowe, w tym kontynuacja projektu Dookoła Polski.

Zdobyte odznaki turystyczne:
Mała brązowa KOT
Mała srebrna KOT

Dało to łącznie 788 km podczas kręcenia korbą.

W ramach podbijania Korony Gór Polski także wykonaliśmy kolejny krok. Szczyt Skrzyczne wpisany na listę 🙂 Na ten moment figurują już na niej 3 zdobyte szczyty.

BLISCY:

Zainicjowaliśmy spełnienie się największego marzenia: będziemy mieli DZIDZIUSIA. Jeśli natura zadziała zgodnie z planem pod koniec marca nasze szeregi zasili Adaś. Owoc naszego spełnionego związku. Wisienka na torcie.

Spotykaliśmy się z Przyjaciółmi podczas ich uroczystości.
Rodzina przewijała się nie tylko podczas Świąt, ale i zwykłych weekendów. Niezmiernie mnie to cieszy. W końcu RODZINA jest najważniejsza.

Światło dzienne ujrzał także projekt: Pocztówki z podróży. W obecnym roku odbyły się już 3 spotkania. Liczę na więcej…

Rok zamknięty z realizacją 111 dni porannego webinaru w Klubie 555.

Końcówka roku to także wysyp prac związanych z przearanżowaniem wnętrza naszego M. Wrzuciliśmy kolejny bieg w procesie przygotowań na nadejście Syna.

Ponadto jak słusznie zauważył Stephen R. Coveytak naprawdę nie chodzi o „zarządzanie czasem”, ale o to, by zarządzać sobą w czasie”. Pozostaw za sobą bagaż trosk i zmartwień. Skup się na pięknie, które Cię otacza i po prostu Działaj. Działaj zgodnie z planem wiodącym Cię do realizacji celu.

Jak pisze Robin Sharmajedną z najsmutniejszych rzeczy w życiu jest dotrzeć do jego kresu, obejrzeć się z żalem za siebie i stwierdzić, że mogłeś być kimś lepszym, dokonać więcej i mieć więcej” dlatego Działamy Działamy dalej. Interesuje mnie tylko i wyłącznie jedna opcja: czerpanie z życia pełnymi garściami. A w 2019 roku będziemy realizować nasze projekty w rozszerzonym składzie na pełnej petardzie. Już się nie mogę doczekać. Zatem. Do zobaczenia na szlaku!!!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *