NOWY NABYTEK W KUCHNI

Wszystko, co robisz, powraca do siebie, jakby znało drogęRodgers I Hart, Where or when

Reżyseruję kolejne odcinki wspaniałej przygody jaką stanowi proces przygotowywania się do Biegu Rzeźnika. Drugi miesiąc z rzędu utrzymuję intensywne tempo przygotowań. Nieustannie badam i analizuję. Obszarem mych amatorskich eksperymentów jest własny organizm. Pasja związana z bieganiem w swoisty sposób wymusza na mnie ten postępujący proces. Szukam własnych granic. Sprawdzam, gdzie przebiega granica. Granica własnych możliwości. Stanowi to jeden z wielu powodów, z racji których cenię sobie bieganie. Nie wspomnę o tym, że radochy wynikającej z tego tytułu jest coraz więcej.

Kolejny krok milowy w codziennej egzystencji wykonany

736

Używanie robota kuchennego ma wprowadzić rewolucyjne zmiany w diecie. Stopniowo doprowadzić do eliminowania białka pochodzenia zwierzęcego na rzecz nieprzetworzonej żywności roślinnej. Powoli, wręcz z pewną dozą nieśmiałości, wchodzę na kolejny stopień świadomości. Po raz kolejny wychylam nos poza ciepłą i wygodną strefę komfortu. Zbyt duża ilość informacji otuliła mój umysł, bym mógł postąpić inaczej. W trosce o własny organizm decyduję się na ten ruch i wyczekuję kolejnych zmian. Już czas…

737

Fundamenty są stabilne więc można kontynuować budowlę dalej. Konsekwentnie trwać w procesie wymienności komórek. Patrząc na wszystko z pozytywnej strony: będzie się sporo działo wraz z zaznajomieniem się z coraz to nowymi przepisami kulinarnymi. Kubki smakowe doświadczą nieznanej dotąd i różnorodnej palety smaków.

Podjąłem taką a nie inną decyzję z prostego, racjonalnego względu. Udzieliłem sobie odpowiedzi na proste pytanie: lepiej słuchać rad naukowca, który doświadczył określonych kwestii empirycznie za pomocą konkretnej metodologii badawczej czy też kolegi, któremu wydaje się, że to co robi w chwili obecnej jest właściwe???

Takie piramidki będą pojawiały się coraz częściej w Wilanów zone i skomponowane zostaną z coraz to bardziej różnorodnych elementów. To dopiero rozgrzewka.

738

DZIAŁAMY DZIAŁAMY dalej. Proces trwa… Ewolucja postępuje…

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Tumblr
  • LinkedIn
  • Google Bookmarks
  • email
  • PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *